Korepetycje Angielski Katowice

Nauka języka angielskiego - korepetycje

W zakresie krepetycji indywidualnych proponuję szeroką gamę edukacyjno-dydaktyczną:
  
 * dla dzieci - naukę poprzez gry i zabawy oraz konwersacje
                   
 * dla młodzieży i dorosłych -  konwersacje, zajęcia
doskonalące warsztat gramatyczny i pisarski oraz przygotowanie do:
  • bieżących zajęć lekcyjnych w szkole - zajęcia jako pomoc dodatkowa w związku z trudnościami w szkole - wyjaśniamy zagadnienia niezrozumiałe, opracowujemy bieżący materiał, by w niedługim czasie poszerzać zdolności językowe i poczuć się komfortowo stosując język angielski w praktyce.
  • egzaminów gimnazjalnych
  • egzaminów maturalnych - wykorzystując materiały OKE oraz PERON
  • wewnętrznych egzaminów językowych na uczelniach
  • FCE, CAE.
Opracowując program działania korzystam z materiałów Oxford University Press, Cambridge University Press ELT, Pearson Longman i PWN oraz licznych publikacji prasowych, które w sposób przyjazny i nietuzinkowy zapoznają z anglojęzycznym obszarem językowym.

Gwarantuję wysoką jakość kształcenia, ciekawe materiały, kreatywną formę prowadzenia zajęć. Jestem lektorem, który w przyjazny, ale zarazem wymagający i skuteczny sposób potrafi zainspirować do nauki oraz rozwinąć wyobraźnię językową.

Na życzenie Klienta prowadzę zajęcia w  g r u p a c h .

Zainteresowana/y?
Chcesz rozwikłać lub zgłębić tajniki języka angielskiego?

Inspiring English to najlepszy sposób!
Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt - Angielski Korepetycje Katowice
Na pewno zaproponuję korzystne warunki współpracy.
Najlepszy sposób na naukę Języka Angielskiego w Katowicach. Wypróbuj angielski dla dzieci katowice Specjalnie dla Twoich dzieci przygotowałam program gier i zabaw zapoznający je z elementami języka angielskiego oraz angielskim obszarem językowym. Zapraszam również dorosłych i młodzierz na korepetycje angielski katowice, konwersacje, zajęcia doskonalące warsztat gramatyczny i pisarski oraz przygotowanie do bieżących zajęć lekcyjnych w szkole. W okolicach Katowic dojazd gratis, dlatego polecam angielski z bezpłatnym dojazdem katowice, Zapraszam na Język angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych