Korepetycje Angielski Katowice

ANGIELSKI DLA NAJMŁODSZYCH

 
Najmłodsi to nasza najsłodsza inwestycja.

Proponuję zajęcia dla Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Specjalnie dla nich przygotowałam program gier i zabaw zapoznający je z elementami języka angielskiego oraz angielskim obszarem językowym.

Dzięki metodzie licznych powtórzeń, dzieci zaczynają budowę prostych konstrukcji i swobodnie czują się używając języka angielskiego.

Wprowadzana metoda nauki ze słuchu, czyli naturalny sposób przyswajania obcych dźwięków daje świetne rezultaty i jest sprawdzona przez metodyków nauczania języka angielskiego!


Zatem baw się i ucz!!!


Zainteresowana/y?
Chcesz rozwikłać lub zgłębić tajniki języka angielskiego?

Inspiring English to najlepszy sposób!
Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt - Angielski Korepetycje Katowice
Na pewno zaproponuję korzystne warunki współpracy.
Najlepszy sposób na naukę Języka Angielskiego w Katowicach. Wypróbuj angielski dla dzieci katowice Specjalnie dla Twoich dzieci przygotowałam program gier i zabaw zapoznający je z elementami języka angielskiego oraz angielskim obszarem językowym. Zapraszam również dorosłych i młodzierz na korepetycje angielski katowice, konwersacje, zajęcia doskonalące warsztat gramatyczny i pisarski oraz przygotowanie do bieżących zajęć lekcyjnych w szkole. W okolicach Katowic dojazd gratis, dlatego polecam angielski z bezpłatnym dojazdem katowice, Zapraszam na Język angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych