Korepetycje Angielski Katowice

Mój i Twój INSPIRING ENGLISH

Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w szkole średniej, gdzie jako jedna z nielicznych podjęłam wyzwanie zdawania egzaminu maturalnego z tegoż przedmiotu. Ponieważ sukces został osiągnięty, postanowiłam rozpocząć naukę na Uczelni Wyższej. Opanowałam tajniki języka angielskiego w biznesie, po czym zdobyłam tytuł magisterski. W czasie trwania mojej przygody edukacyjnej, cały czas współpracowałam z Klientami indywidualnymi oraz szkołami językowymi, dzięki którym doskonaliłam "warsztat" metodyczny.

Na kilka kolejnych lat związałam się zawodowo ze spółkami branży ciężkiej, gdzie pełniłam funkcję tłumacza i opiekuna zagranicznych gości. Przygotowywałam również liczne konferencje i sympozja z udziałem gości z zagranicy. Cały ten czas prowadziłam zajęcia indywidualne i grupowe dla swoich Podopiecznych.

Kolejne, piastowane przeze mnie stanowisko pracy - Dyrektor Handlowy, pozwoliło mi rozwinąć zdolności interpersonalne, negocjacyjne oraz nauczyło mnie zarządzania umiejętnościami tak, aby osiągnąć maksymalne efekty w krótkim czasie. Jednocześnie cały czas operowałam językiem angielskim, tym razem na polu biznesowym.

Moje życie potoczyło się w dość interesujący sposób i na rok udało mi się wyjechać za granicę. W Niemczech postanowiłam uczyć się języka niemieckiego. Wszystko po to, aby przypomnieć sobie, jak to jest przy uczeniu się nieznanego języka obcego. Dobry nauczyciel to przecież taki, który dobrze wie, z jakimi problemami borykają się jego podopieczni. Nauka zakończyła się zdanym przeze mnie egzaminem i otrzymaniem certyfikatu Deutsch Test fur Zuwanderer ( organizowany przez Niemiecki Urząd  Państwowy - Bundesamt fur Migration und Fluchtlinge ) na poziomie B1

Z ogromną satysfakcją i energią, a także wiedzą dotyczącą kursów i zajęć "od kuchni" wróciłam do Polski wiedząc, że już nic nie może mnie zatrzymać przed realizacją celu - uczyć jak najlepiej i najciekawiej. Zdecydowałam się podjąć pracę w jednej z najlepszych szkół w regionie, gdzie na co dzień mam do czynienia z dziećmi i młodzieżą, dla których język angielski to niesamowita frajda i przygoda. 

 
Pasja to moja dewiza, a jej inspiracja to język obcy. 
Lubię to, co robię i znam się na tym. 
Dzień po dniu doskonalę swój warsztat pracy, podejmuję szkolenia metodyczne, zaczytuję się w literaturze fachowej. Inspiruję Dzieci i młodzież, ale także swoich współpracowników. 
Moje koleżanki chętnie uczą się ode mnie obserwując prowadzone przeze mnie zajęcia, ale także czerpią z mojej niespożytej energii i optymizmu. Wielokrotne pochwały ze strony zarówno Rodziców, jak i Nauczycieli przedmiotu sprawiają, że nauczanie języka angielskiego jest dla mnie jeszcze większym wyzwaniem. Ogromną nagrodą są moi podopieczni, którzy połknęli "bakcyla" językowego, i chociaż bywa, że uczy już ich ktoś inny, to do mnie zwracają się o pomoc w zakresie języka angielskiego. Hołduję dewizie, że klucz do nauki języka obcego znajduje się w każdym Uczniu ( niezależnie od wieku), a moim zadaniem jest go odnaleźć. Drzwi, bowiem, które za pomocą tego klucza możemy otworzyć, prowadzą przez piękne, zaskakujące ścieżki. Nie można nie spróbować nimi podążać! 
Chcę, abyś Ty również miał radość i przyjemność 
z poznawania tajników języka angielskiego. 
Może zainspiruję i Ciebie....
 


Zainteresowana/y?
Chcesz rozwikłać lub zgłębić tajniki języka angielskiego?

Inspiring English to najlepszy sposób!
Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt - Angielski Korepetycje Katowice
Na pewno zaproponuję korzystne warunki współpracy.
Najlepszy sposób na naukę Języka Angielskiego w Katowicach. Wypróbuj angielski dla dzieci katowice Specjalnie dla Twoich dzieci przygotowałam program gier i zabaw zapoznający je z elementami języka angielskiego oraz angielskim obszarem językowym. Zapraszam również dorosłych i młodzierz na korepetycje angielski katowice, konwersacje, zajęcia doskonalące warsztat gramatyczny i pisarski oraz przygotowanie do bieżących zajęć lekcyjnych w szkole. W okolicach Katowic dojazd gratis, dlatego polecam angielski z bezpłatnym dojazdem katowice, Zapraszam na Język angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych